Sesja noworodkowa w domu u Kubusia

Profesjonalna sesja noworodkowa w domu? Jak to wygląda?

Zapraszasz fotografa do siebie do domu. Najlepiej między 4-14 dniem życia maleństwa.

Dlaczego tak wcześnie? Bo dziecko wówczas głównie śpi, co sprawia, że przebiega ona szybciej. Ponadto po 2 tygodniach mogą pojawić się kolki, co utrudnia przebieg samej sesji i ją wydłuża.

Mój model Kubuś miał już miesiąc. Na szczęście kolka u niego pojawiała się wieczorami, dzięki czemu nie utrudniała sesji.

Ale nie bardzo chciał spać. Niektórzy fotografowie nie robią zdjęć noworodków z otwartymi oczami. Muszę przyznać, że ja bardzo lubię takie ujęcia. A Wy?

Mama przygotowała na sesję przepiękne ubranka jakie kupiła dla synka. Trochę jeszcze były za duże i trzeba było podwinąć mankiety. Jednak i tak wciąż wyglądał słodko 😉

Nie obyło się też bez zdjęć noworodka, w delikatnej mojej stylizacji, na których widać jego słodkie rączki, nóżki i ciałko.

Sesja noworodkowa w domu jest wygodnym rozwiązaniem dla Ciebie. Nie musisz tracić czas na dojazd, a i zdjęcia do domu będą przeze mnie dostarczone. Łatwiej też jest się przebrać, jeśli by zaszła taka potrzeba 😉

Dodatkowo jest ona bezpiecznym rozwiązaniem dla noworodka. Nie narażasz go na kontakt z wieloma ludźmi i ich zarazkami, w drodze do fotograficznego studia.

Zrób zdjęcia swojemu dziecku póki jest takie małe i słodkie, bo później nie cofniesz czasu 😉

Masz jeszcze jakieś wątpliwości? Pytaj bez wahania!

Chcesz przeglądać posty kategoriami?

Kliknij odpowiedni przycisk!